İletişim Bilgisi

İletişim Bilgisi

Merhaba Ben Ozan Uğraş İletişim sayfasına hoşgeldiniz.

Umarım yazılarımı okurken keyif almıssınızdır.Elimden geldiğince görsel içerikle süslediğim yazılar sizler için umarım bir adım olur.Sonuçta her güzel şey bir adımla başlar.

Değerli düşüncelerinize çok önem verdiğim için bir nevi sizler söyleyin ben gezeyim yada gezi listeme ekleyim şeklinde olacaktır.

Daha önce Ben Kimim? adlı yazımdada bahsettiğim gibi ben bir yazar değilim.

Tamamen deneyimlediğim şeyleri yazmayı ve paylaşmayı seven bir izin gezginiyim.O yüzden yanlış ve hatalı olduğum şeyleri yazmaktan lütfen çekinmeyin.

Dünyayı gez gez bitmez bunu biliyoruz hepimiz.Bir Macellan değilim ama içerisine sığdıracağım anım ve benim bu masalımı okuyacak insanlar biriktirmeye çalışıyorum.

Her türlü düşüncelerinizi lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.Bana ulaşabileceğiniz İletişim bilgilerim aşağıda ve Ana Sayfada ayrıca yer almaktadır.

İletişim
Dalyan Kaunos

Yorumlarınız çok dikkatli bir şekilde okuyacağıma ve canı gönülden cevaplayacağıma emin olabilirsiniz.

İletişim Bilgilerim

  1. Facebook :tıklayınız
  2. İnstagram:tıklayınız
  3. Mail Adresim: seyahatkumbaram@gmail.com

Sosyal Medya İletişim

Ozan Uğraş

Selam Dostlar.Seyahat Kumbaram blog sayfama hoşgeldiniz.

Öncelikle seyahat etmeye cesaret edemeyenlere burdan selam olsun.Aslında bu sayfayı açma nedenim belki bir kişinin yolculuğun tadını keşfetmesini sağlamak.

Aslında ben bir yazar yada profesyonel rehber değilim.Fakat seyahat ederken dikkat ettiğim noktalar,yaptığım planlar ve deneyimlerim bu sayfada olacak.

Sayfamın adını Seyahat Kumbaram olarak belirleme nedenimde biriktirdiğim deneyimleri aktarmaktan kaynaklıdır.

Toplamda şu ana kadar 6 ülke ve birçok şehir gezdim.Elde ettiğim deneyimler umarım işinize yarar.Sayının az olduğuna bakmayın daha çok ama çok yer gezeceğiz:)